Září 2012

Drabble: Modrá tůň

23. září 2012 v 11:35 | Hillary


Stála jsem tu znova. Vracel se mi ten pocit, kdy jsem zde byla, seděla na modré dece a myslela si, že o této tůni vím jen já.

Bylo krásné a teplé odpoledne, avšak nad tůní se držela mlha. Dívala jsem se do svého odrazu ve vodě, kdež tu mi začal vibrovat telefon. Tak nějak naléhavěji, než obvykle. Zvedla jsem to. Na druhém konci stál veterinář stáje.

"Annie, je mi to líto.. Dnes na koliku.. Reebe" vypravil ze sebe a signál přerušilo vzteklé žblunknutí. Dívala jsem se jak se mobil potápěl do černa.

A tak tu stojím zase. U modré tůně.


Neyteri

21. září 2012 v 12:00 | Neyteri
Jméno: Monika
Přezdívka: Neyteri
Věk: 14 (21.10.1997)
Mé Zvířata: Samík - Pes, Richie - Králík, Ennie - Králík.. :)
Hobby: Jízda na koni, koukání na Anime, kreslení
Bůh?: Uchiha Sasuke ♥ :)
Nejoblíbenější Hudba (Žánr): Metal, Pop,.. :D
Nejoblíbenější Jídlo: Svíčková ? :)
ICQ: 636-589-929
E-mail: Monikx@seznam.cz
FaceBook: Na požádání..
O mě: No co říct ? Jsem prostě hroznej blázen do Anime.. Psů či koní.. Tohle jsou tři věci na kterých mi v životě dost záleží.. Doma vlastním dvě zakrslé králíí slečny a psa. Bydlím v Paneláku ale každý víkend až na vyjímky jezdím na chalupu. Takže takový relax. Ráda se seznamu ji s novými lidmi. Taktéž do mého života zasahuje i Virtuální svět. Tak když jsem na internetu mám co dělat vždy. Ale taktéž se pokouším stále a stále pracovat s Grafikou a ze všám všudy. Věnuji se také hodně kreslení a to je taky důvod, že jsem dostala k loňským Vánocům tablet na kreslení.


Nový začátek

15. září 2012 v 12:31 | Hillary |  Novinky H&N
Ahoj,
Přebrala jsem tento blog od Lefi, protože mi bylo líto, že stál. A kdo vlastně, že ho přebral a bude se jejž snažit předělat na fungující blog?